+420 775 606 404, +420 604 977 509

O nás

Společnost VERVA-Tech s.r.o. se specializuje na pásové dopravníky, válečkové dopravníky a dopravníkové systémy moderního designu ve výrobě a logistických procesech.

Jsme konstrukční, výrobní a dodavatelská společnost zajišťující komplexní logistická řešení a zařízení pro technologickou, mezioperační a expediční dopravu rozličných druhů materiálů a zboží v široké škále průmyslových odvětví. Máme cenné zkušenosti z oblasti výroby a vývoje dopravní a manipulační techniky.

Protože si zakládáme na vysoké kvalitě technického řešení výrobků a jednoznačném splnění Vašich požadavků, vyrábíme pomocí nejmodernějších konstrukčních a výrobních technologií pro přípravu, svařování, montáž a povrchovou úpravu produktů. Ty se pak vyznačují pevnou mechanickou stavbou, zpracováním  kvalitních součástí, nízkými provozními náklady a vysokou spolehlivostí.

 

Zajistíme komplexní servis od fáze technického návrhu a řešení až po dodávku zařízení. Zakreslení dopravníkové trasy do stavební dispozice budovy či technologické linky je samozřejmostí a počítačovou simulací prostorových návazností jsme  schopni, ještě před zahájením výroby optimalizovat potřebné rozměry a napojení, čímž dochází k minimalizaci nákladů veškeré činnosti spojené s přípravou a realizací, od projektového návrhu, detailní konstrukce, výroby až po  montáž a oživení. Nedílnou součástí našich služeb je poskytování sjednaných montážních, záručních a pozáručních služeb ke svým dodávkám, které  považujeme za velmi důležité pro spokojenost našeho zákazníka.

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem, dokážeme navrhnout a realizovat optimální řešení i pro náročné zakázky a jsme schopni pružně reagovat na jakékoli specifické požadavky, potřeby a problémy. Naše flexibilita je zárukou konstruktivního řešení Vašich požadavků. Mezi naše zákazníky patří firmy z oblasti automobilového, strojírenského, plastikářského, elektrotechnického, papírenského, gumárenského, potravinářského, chemického, zemědělského či stavebního průmyslu. Naše společnost neustále hledá nová řešení a sleduje moderní trendy v oboru. Nepřetržitě tedy přicházíme s výkonnější a spolehlivější dopravní technikou.

Sázíme na dlouhodobá partnerství a naším cílem je tedy dodávka odpovídající Vašim představám a požadavkům, které řešíme s maximálním nasazením. Chceme být Vaším solidním partnerem a proto posláním naší společnosti je být spolehlivý, flexibilní a inovační partner, pomáhající růstu Vaší prosperity. Protože známe požadavky zákazníků, klademe důraz na kvalitu, rychlost, cenu, dodržování termínů, odbornost, serióznost, bezpečnost a jednoduchost. To vše slouží jedinému cíli – Vaší spokojenosti!

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Kontaktní formulář

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím